Kategoria: Kombëtarja

1 2 3 4 10 / 32 POSTS
Vlerësohet lartë Amir Rrahmani

Vlerësohet lartë Amir Rrahmani

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Amir Rrahmani ka marrë një tjetër vlerësim në Kroaci. Kurorëzimi i një kampionati të suksesshëm në Kroaci, ma...
Torino po vëzhgon Etrit Berishën

Torino po vëzhgon Etrit Berishën

E ardhmja e portierit të kombëtares së Shqipërisë, Etrit Berisha sipas të gjitha gjasave do të jetë larg Lazio-s. Edhe pse këtë sezon, sa herë ka zbri...
AFP: 5 gjërat që duhet të dini për Shqipërinë!

AFP: 5 gjërat që duhet të dini për Shqipërinë!

Shqipëria do të marrë pjesë për të parën herë në finalet e një Kampionati Evropian, teksa përgatitet për debutimin në “Francë 2016”, ku është përfshir...
De Biazi: Besoj tek djemtë!

De Biazi: Besoj tek djemtë!

Trajneri i Leiçester-it, Claudio Ranieri, nuk është i vetmi italian që ka arritur një sukses jashtë vendit të tij, me fitimin e titullit në Premier Le...
Agolli, Mavraj, Hysa, Ajeti: mbrojtja kuqezi bind

Agolli, Mavraj, Hysa, Ajeti: mbrojtja kuqezi bind

Qarabag-u i Ansi Agollit nuk ndalet teksa fitoi këtë fundjavë, 1-0 kundër Sumkajit-it, duke regjistruar fitoren e 14-të rresht mes kampionatit e kupës...
Televizioni Zvicerjan, dokumentar për Kombëtaren Shqiptare (Video)

Televizioni Zvicerjan, dokumentar për Kombëtaren Shqiptare (Video)

Televizioni i njohur zvicerjan, “SRF” ka realizuar një dokumentar për Kombëtaren shqiptare që për herë të parë u kualifikua në një Kampionat Evropian....
Alban Meha drejt Arabisë Saudite

Alban Meha drejt Arabisë Saudite

Alban Meha në Arabinë Saudite: tashmë mund të thuhet se gjithçka është mbyllur zyrtarisht. Mesfushori shqiptar do të luajë tek Al Nasr prej sezonit...
Agolli në finalen e Kupës së Azerbajxhanit

Agolli në finalen e Kupës së Azerbajxhanit

Mbrojtësi i Kombëtares, Ansi Agoli dhe Qarabag-u pasi fituan titullin kampion kanë siguruar edhe biletën për në finalen e Kupës së Azerbajxhanit, pas ...
Koln-i do të rinovojë me Mavrajn

Koln-i do të rinovojë me Mavrajn

Në fare pak kohë gjithçka ka ndryshuar në karrierën e mbroijtësit të Kombëtares, Mërgim Mavraj. Në fillim të vitit zgjidhja e vetme dukej largimi n...
Gashi në 11-shin më të mirë të javës

Gashi në 11-shin më të mirë të javës

Sulmuesi i Kombëtares, Shkëlzen Gashi po arrin formën e tij dhe po vërteton pse është ndër lojtarët më të paguar te Colorado Rapids. Në barazimin 2...
1 2 3 4 10 / 32 POSTS