Etiketa: de biasi

De Biazi: Besoj tek djemtë!

De Biazi: Besoj tek djemtë!

Trajneri i Leiçester-it, Claudio Ranieri, nuk është i vetmi italian që ka arritur një sukses jashtë vendit të tij, me fitimin e titullit në Premier Le...
Tare e dëshiron me çdo kusht De Biasin

Tare e dëshiron me çdo kusht De Biasin

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, është takuar fshehurazi me trajnerin e Kombëtares së Shqipërisë, Gianni De Biasi, për bashkëpunim në të ardhmen,...
Zenga: De Biasi, trajner i Italisë

Zenga: De Biasi, trajner i Italisë

Emri i Gianni De Biasit vazhdon të mbetet shumë i përfolur përtej Adriatikut. Walter Zenga ish portieri legjendar i Interit dhe përfaqësues së kalt...